در اولین جلسه کمیته انتخابات صورت گرفت

اکبر سلیم نژاد بعنوان رئیس کمیته انتخابات حزب هدا انتخاب شد

چاپ خبر
شناسه خبر: 623
تاریخ انتشار: 12 تیر 139811:04
متعاقب مصوبه اخیر شورای مرکزی مبنی بر تعیین ترکیب کمیته انتخابات حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در اولین جلسه پیرامون شرح وظایف و راهبردهای آتی این کمیته بحث و بررسی بعمل آمد و تصمیماتی برای بهبود عملکرد آن اتخاذ گردید.
اکبر سلیم نژاد بعنوان رئیس کمیته انتخابات حزب هدا انتخاب شد

به گزارش هداپرس ارگان خبری حزب همبستگی دانش آموختگان ایران(هدا) روز گذشته ۱۱ تیرماه اولین جلسه کمیته انتخابات حزب در دفتر مرگزی حزب با حضور اعضا تشکیل گردید. در این جلسه که شریف دبیرکل حزب نیز در آن حضور داشت در خصوص راهبردها، شرح وظایف و  برنامه های آتی کمیته انتخابات بحث و بررسی بعمل آمد و پس از ابراز نظرات مختلف در خصوص رویکردهای آتی حزب و افزایش ضریب اثربخشی کمیته انتخابات با تصمیم اعضا اکبر سلیم نژاد که هم اکنون قائم مقام دبیرکل حزب می باشد بعنوان رئیس کمیته انتخابات تعیین گردید . طبق تصمیم اعضاء  در غیاب ایشان مدیریت جلسات این کمیته با علیرضا ساعی نائب رئیس دفتر سیاسی خواهدبود.

در این جلسه تصمیم گرفته شد جلسات کمیته بصورت مشترک با دفتر سیاسی در روزهای دوشنبه هر هفته  از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در دفتر حزب برگزار شود تا اعضا کمیته از نظرات مشورتی دفتر سیاسی نیز برخودار شوند . این کمیته با طراحی ساختار ستادهای انتخاباتی حزب برای انتخابات آتی مجلس شورای سلامی در اسفندماه، پیشنهادات خود را برای انتخاب کاندیداهای حزب به شورای مرکزی ارایه خواهد نمود تا پس از تصویب در سراسر کشور به مرحله اجرا درآید.

یادآور می شود در جلسه اخیر شورای مرکزی مصوب گردید کمیته انتخابات زیر نظر دفتر سیاسی حزب با ترکیب زیر تشکیل گردد:

رئیس و نائب رئیس دفتر سیاسی، رؤسای کمیته های تشکیلات، امور استانها و تبلیغات و اطلاع رسانی و دو نفر به انتخاب شورای مرکزی

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.