در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

شریف: طرح و برنامه خاصی از مجلس یازدهم دیده نشده است

چاپ خبر
شناسه خبر: 1329
تاریخ انتشار: 27 مهر 139921:26
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفتگو با خبرنگار بخش سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به نقش پررنگ اصلاح طلبان در پیروزی روحانی برای کسب کرسی ریاست جمهوری در سال 92 و 96 اشاره کرد و گفت :اصلاح طلبان منکر مسئولیت خود در عملکرد دولت نیستند
شریف: طرح و برنامه خاصی از مجلس یازدهم دیده نشده است

به گزارش هداپرس احمد شریف عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان در گفت‌و‌گو با  باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و نقش کارنامه دولت روحانی در آن اظهار کرد: عملکرد دولت روحانی در میزان اثرگذاری جریان اصلاح‌طلب در انتخابات سال آینده تاثیرگذار است و این موضوع اصلا قابل انکار نیست.

او ادامه داد: روحانی در سال ۹۲ و ۹۶ با حمایت و پشتیبانی جریان اصلاح‌طلب توانست اکثریت آراء را کسب کند، اما نکته مهم این است که باید منصفانه قضاوت کنیم که بعد از انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور، اصلاح‌طلبان چه مقدار نقش‌آفرینی کردند.

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان تصریح کرد: در دولت دوازدهم نقش اصلاح‌طلبان بسیار کم‌رنگ بود و تصمیم گیران اصلی بیشتر اعضای حزب اعتدال و توسعه بودند که چینش کابینه را انجام می‌دادند.

شریف یادآور شد: به نظر من اصلاح طلبان مسئولیت حمایت از دولت روحانی را تا به امروز قبول کردند هرچند نقد‌های جدی هم نسبت به عملکرد او داشتند؛ اما اینکه بخواهیم پیش‌بینی کنیم که چه فردی از اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حضور پیدا می‌کند، خیلی زود است.

او گفت: در حال حاضر ما طرح و برنامه خاصی از مجلس یازدهم  مشاهده نکردیم و به همین دلیل لازم است که نامزد‌های انتخابات دوره آتی ریاست جمهوری مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه را در اولویت برنامه‌های خود لحاظ کرده و در نهایت انتخاب را به مردم واگذار کنند.

 

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.