در پی واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان صادر شد

پیام تسلیت دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در سوگ دانشجویان واحد علوم و تحقیقات

چاپ خبر
شناسه خبر: 562
تاریخ انتشار: 05 دی 139718:40
مطالبه عموم مردم از مسئولان اين است كه بجاي توجيه و سرپوش گذاشتن به اين فجايع، آنها را ريشه يابي كرده و از وقوع مجدد آنها پيشگيري كنند. البته توقع استعفا و قبول مسئوليت از طرف بالاترين مقام مرتبط در چنين رخدادهايي، امر معمولي در جهان امروز است اما اين آرزو را ما مردم از مديران چسبيده به ميز در اين مملكت تجربه نخواهيم كرد.
پیام تسلیت دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در سوگ دانشجویان واحد علوم و تحقیقات

“فصل هجوم تگرگ است، می آید و مثل مرگ است”
▪▪نه فکر غنچه، نه برگ است، روزگار نامهربان است
? پس از پرپر شدن غنچه های نوشکفته میهن در حادثه غمبار آتش سوزی مدرسه ای در شهر زاهدان، واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات داغ جگرسوز دیگری بر دل ملت ایران گذاشت. روزهای تیره از پی هم می رسند و انگار مصیبت برای خانواده های ایرانی پایانی ندارد.
خزان زودرس برگ درخت علم و دانش تاثری جانکاه بر چهره ایرانیان نشاند . لکن آنچه مایه تاسف است، تداوم سوء تدبیر و بی مبالاتی مسئولان ذیربط است که خبر از تکرار این فجایع در آینده برای فرزندان دلبند خانواده های ایران عزیز دارد.
? مطالبه عموم مردم از مسئولان این است که بجای توجیه و سرپوش گذاشتن به این فجایع، آنها را ریشه یابی کرده و از وقوع مجدد آنها پیشگیری کنند. البته توقع استعفا و قبول مسئولیت از طرف بالاترین مقام مرتبط در چنین رخدادهایی، امر معمولی در جهان امروز است اما این آرزو را ما مردم از مدیران چسبیده به میز در این مملکت تجربه نخواهیم کرد.
?باید نهیب زد ای مسئولان دائم در حال احساس تکلیف خدمت به خلق، لطفا کمی احساس مسئولیت کنید و جان شهروندان را به مثابه وجود اعضای خانواده خود بدانید که این به رضای خدا و خلق نزدیک تر است. باشد که تا دیر نشده بخود آیید!
? بار دیگر مصیبت جانکاه درگذشت تعدادی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات را به خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت می گویم و برای ایشان صبر و شکیبایی مسألت دارم . خداوند مهربان روح عزیزان درگذشته را قرین رحمت واسعه خود گرداند. آمین
? احمد شریف
دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران(هدا)

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.